• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/basakyapi77
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/905321552877
  • https://twitter.com/basakyapi77
  • https://instagram.com/basak_yapi?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  • https://www.youtube.com/channel/UC3HTX2DS6N4pdRshisX_i7A

 

                                                                                                                                                                          

HAKKIMIZDA

 

     

 

BİZ KİMİZ...

Faaliyetlerine 2003 yılında Çelik ve Yangın Kapısı üretim ve montajı ile YALOVA’da başlayan firmamız; gelişen teknoloji ile uyum sağlayarak, AR-GE çalışmaları güçlü ekibi ve seçkin müşteri portföyü ile büyümeye devam etmiştir. 2022 yılı itibarı ile BURSA’da faaliyet gösteren “ARGEDOOR” markasını da bünyesine katarak “RAWDOOR Çelik ve Yangın Kapıları”
markası ile geniş stok ve ürün çeşidi ile Türkiye genelinde hizmet vermekte olup, birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Standart seri üretimin yanında villa projeleri ve kişiye özel, nitelikli kapı üretimi yapmaktayız.

 

MİSYONUMUZ...

Sektörde öncü firmalar arasında üst sıralarda olmak. Ürün kalitesi, hizmet ve ticari ahlak ile tüketicinin birinci tercihi olup, sürekliliği arttırmaktır.

 

VİZYONUMUZ...

Ana ilkemiz, eksiksiz müşteri memnuniyeti.
Alanında uzman ve özverili ekip arkadaşlarımızla, üstün kalite ve üstün hizmet anlayışı ile projelerin tercih edilen çözüm ortağı olmak. İstek ve taleplerinize standartların dışında, butik çalışma sistemimizle cevap verebilmek, sizlerle karşılıklı iş birliği, saygı ve güven çerçevesinde verimli aynı zamanda keyifli işler çıkarabilmektir. Ölçü, imalat ve montaj üzerine edindiğimiz tecrübe ve birikimlerle; Toplu Konut Projeleri, Kamu-Ticari yapılar ve kişiye özel çalışmalarda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizlere en doğru hizmeti sunabilmek, ürünlerimizin sorumluluğunu koşulsuzca taşıyabilmek değişmez prensibimizdir ve öyle olacaktır.

RAWDOOR ailesi olarak, Sizlerle tanışmak ve uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle...

 


RAWDOOR BY BAŞAK YAPI A.Ş. markasıdır.